ZAMÓW TERAZ

GRZEGORZ GÓRNY

 

Czy Tajne Archiwum Watykańskie posiada najważniejsze dokumenty z dziejów świata? Nie wiem, ale wiem na pewno, że posiada najważniejsze dokumenty o wydarzeniach historycznych, które do dziś, mimo upływu stuleci, wywołują na świecie najwięcej emocji.

JANUSZ ROSIKOŃ

 

Odkrywanie zapomnianych faktów, fotografowanie miejsc i dokumentów ważnych dla dziejów świata było fascynującą przygodą. Odmieniło kilka moich wyobrażeń, a robienie zdjęć w watykańskich archiwach to niezwykłe dotknięcie historii, która wciąż trwa.

to najbardziej intrygująca książka w dorobku Grzegorza Górnego i Janusz Rosikonia, autorów bestsellorowych pozycji przetłumaczonych na osiem języków (w tym bogato ilustrowanych śledztw dziennikarskich wydanych w Stanach Zjednoczonych).

Tym razem reportażysta i fotograf wchodzą do środka jednej z najbardziej strzeżonych instytucji na świecie – Tajnego Archiwum Watykańskiego. Opowiadają o jego burzliwej historii oraz docierają do przechowywanych tam unikalnych dokumentów. Dzięki temu przybliżają nam, z mało znanej strony, kulisy najbardziej kontrowersyjnych wydarzeń z dziejów Kościoła.

GRZEGORZ GÓRNY

JANUSZ ROSIKOŃ

ZAMÓW TERAZ

TWORZYMY

KSIĄŻKI Z PASJĄ

Rosikon Press

al. Dębów 4

05-080 Izabelin – Warszawa

T +48 22 722-66-66

F +48 22 722-66-67

E

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość tej publikacji nie może być reprodukowana ani przetwarzana w sposób elektroniczny, mechaniczny, fotograficzny i inny, nie może być użyta do innej publikacji oraz przechowywana w jakiejkolwiek bazie danych bez wyrażenia pisemnej zgody wydawnictwa Rosikon Press.

KONTAKT

Siedziba wydawnictwa mieści się pod Warszawą w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, gdzie autorzy znajdują swoją oazę spokoju, gdzie graficy i redaktorzy przeprowadzają burze mózgów przerywane meczami w ping-ponga czy spacerami po lesie.

 

 

PRAWA AUTORSKIE

Nasze publikacje ukazały się w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Holandii, na Węgrzech i w Hiszpanii.